o nás

V obci Libice nad Cidlinou, historicky známém místě se základy slavníkovského hradiště, s oblíbenou Labskou cyklostezkou a pouze 5 km od lázeňského města Poděbrady, naleznete v areálu rodinného domku nově zrekonstruovanou stodolu s vlastní prostornou terasou a zahrádkou s výhledem do místního údolíčka. 

Stodola je ideální výchozí místo pro cyklovýlety Polabím (vaše kola u nás budou v bezpečí) nebo pro páry/rodiny, které pro své výlety vyhledávají ubytování v soukromí a v přírodě.  

 

Vybavení

Chceme, aby se hosté v naší stodole cítili jako doma, a proto jsme jí vybavili přesně tak, jako kdybychom ji chystali sami pro sebe.

Stodola má hlavní otevřený obytný prostor s kuchyní, jídelním koutem, relaxační zónou s krbovými kamny a rozkládací pohovkou. Dřevěné schodiště přechází do otevřeného patra ložnice. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou se nachází při vstupu z chodby vedoucí do hlavní části ubytování.

Stodola je rozšířená o venkovní zastřešenou terasu s výhledem do zahrady a místního údolíčka. Zahradní nábytek s grilem přímo vybízí ke strávení příjemného večera.

 

Parkování

Parkování uvnitř areálu na dvorku.

Kola v zamykatelné garáži stodoly.